amiga - boxy

Worms

Rok produkcji: 1995

Cena: 50 zł

 Worms - komputerowa strategiczna gra turowa, wyprodukowana przez brytyjskie studio Team17 i wydana w 1995 roku przez Ocean Software. Worms była debiutanckim projektem komercyjnym brytyjskiego programisty Andy'ego Davidsona, początkowo opublikowanym na komputerach Amiga, a później skonwertowanym na inne platformy.

 W Worms gracz przejmuje kontrolę nad drużyną składającą się najwyżej z czterech dżdżownic, której zadaniem jest pokonanie drużyny przeciwnika poprzez likwidację jego robaków. Walka toczy się na losowo generowanym terenie przy użyciu licznych rodzajów broni. Rozgrywka jest ograniczona turami, podczas których dżdżownice mogą się swobodnie przemieszczać po planszy.


Hi-TEC Hanna-Barbera Cartoon Character Collection

Rok produkcji: 1991

Cena: 50 zł

Kompilacja czterech gier w jednym: Kot tip top, Miś Jogi, Ruff i Reddy In The ''Space Adventure'' oraz Hong Kong Phooey.


Sensible Soccer - European Champions

Rok produkcji: 1995

Cena: 50 zł

 Sensible Soccer - seria gier komputerowych, zręcznościowo-managerskich symulator rozgrywek piłki nożnej. Stworzona została przez Sensible Software i wydana na komputery Amiga i Atari ST w 1992. Mecze rozgrywa się boisku na które jest widok z lotu ptaka.

 Skład zespołów można edytować. Ponadto grę cechuje nieskomplikowany interfejs, a także obsługa.