commodore - kasety-wydawnictwa-addictive-2-szt

Football Manager

Rok produkcji: 1987

Cena:

  Addictive Games był brytyjskim wydawcą gier wideo w latach 80. i na początku lat 90. Najbardziej znany jest z serii gier Football Managera stworzonych przez założyciela firmy Kevina Tomsa . Firma pierwotnie miała siedzibę w Milton Keynes w Anglii, a później przeniosła się do Bournemouth w południowej Anglii.  

Footbal manager - styl zarządzania piłką nożną jest jednym z najtrwalszych od czasu, gdy Kevin Toms był pionierem w 1982 roku. Zaczynasz w 4. lidze z wybraną przez siebie drużyną i możesz grać w nieskończoność, mając nadzieję na osiągnięcie najwyższej ligi i jej dominację, a także zdobywanie pucharów. Graczy można kupić lub sprzedać, a ich wartości transferu różnią się w zależności od wielkości dowolnej oferty. Ich umiejętności i morale zmieniają się w miarę upływu sezonu, a odpoczywanie kluczowych graczy w łatwych meczach często stanowi kluczowy ruch. Możesz wziąć pożyczkę, ograniczoną w zależności od oddziału, podczas gdy codzienne rachunki muszą być pokryte. Mecze zawierają krótkie animowane sekwencje


Headcoach

Rok produkcji: 1986

Cena:

Wczesna gra strategiczna futbolu amerykańskiego z tej samej stajni, co pionierski menedżer piłkarski Kevina Toma, który daje graczowi rolę głównego trenera drużyny futbolu amerykańskiego NFL oraz odpowiedzialność za budowanie drużyny poprzez wymianę zawodników i wybór draftu, wybór przestępstwa , obrony i kickera, a także sprawdzanie rozgrywek co tydzień podczas meczów sezonu regularnego. Rozgrywki rozgrywane są prostą grafiką przedstawiającą pośpiech, grę w linii i podania, a także próby zdobycia bramki. Drużyny, które odniosły sukces, awansują do play-offów i ewentualnie do Super Bowl. Niezwykłą cechą jest Draft College, w którym wybrano drafty do wyboru nowych graczy na następny sezon. Mistrz „Trener główny” dążyłby do zdobycia trofeum w trzech kolejnych sezonach na najwyższym poziomie gry.