Kategorie
Gry C64

Operation Wolf

Autor: Colin Porch

Grafika: Stephen Wahid

Muzyka: Jonathan Dunn

Rok wydania: 1989

Gatunek: zręcznościowa

Zostałeś zrekrutowany do operacji Wolf, desperackiej próby ratowania więźniów przed wrogiem. Poprzez serię misji będziesz walczyć z wieloma wrogami, od żołnierzy po ninja, łodzie patrolowe po helikoptery i wiele innych. Czy możesz znieść dzień?

Operation Wolf to zręcznościowa gra Taito. Zasadniczo jest to mapowana nieco „strzelanka szynowa”, w której w zasadzie trzymasz broń i strzelasz prawie do wszystkiego, co się rusza, jednocześnie oszczędzając amunicję i granaty. Wystrzel amunicję / granaty i przedmioty lecznicze na ekranie, aby je podnieść. Twój podstawowy karabin maszynowy może zabić wszystko, jeśli trafisz go wystarczająco dużo razy, ale możesz także użyć granatnika do naprawdę śmiertelnych celów, takich jak helikoptery lub samochody pancerne. Możesz zebrać karabin maszynowy, który pozwoli ci strzelać szybciej przez kilka sekund.

Zostaniesz uderzony przez DUŻO wrogów. Niektórzy będą strzelać, inni będą rzucać granatami, nożami i nie tylko. Niektóre są opancerzone i wymagają więcej niż kilku trafień, inne unikają. Możesz strzelać z granatów i noży z powietrza, jeśli celujesz wystarczająco dobrze. Biegają też cywile, których można zastrzelić, ale to nie jest korzystne.

Bossowie pojawiają się na końcu niektórych poziomów, a każdy z nich ma określoną słabość, którą musisz wykorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *