Kategorie
Historia Commodore

Power Pack 62

Zestaw zawiera: 4 gry.

To nie jest jeden z tych snów, w których myślisz, że znów jest rok 1990. Tak naprawdę są trzy nowe pakiety zasilania do pobrania i cieszenia się na C64, PC lub Mac. Wszystkie są również emulowane i kompatybilne z Mini! 

19 lat od ostatniego… Power Pack Format Commodore powraca!

Dziś z dumą przedstawiamy bezpłatny pakiet zawierający mieszankę ekskluzywnych gier i kilka najlepszych tytułów C64 ostatnich czasów. Dwie z tych gier są dobrze powiązane z formatem Commodore, a pozostałe, które uważaliśmy za fajne. Wiemy, że większość z was nie jest ludźmi „scenowymi” i że po prostu lubicie wspomnienia z CF i od czasu do czasu swobodny podmuch emulatorów Commodore – dlatego uważamy, że absolutnie pokochacie wszystko.

Super_Pac_Twins_1

SUPER PAC TWINS został wydany w 1995 roku. Wystąpił w późniejszych wydaniach formatu Commodore . Ale kiedy niedokończone, wczesne demo zostało kontrowersyjnie zawarte na okładce magazynu wbrew woli autora, projekt został wycofany. Ta luksusowa wersja gry Paula Kubiszyna i Richarda Baylissa jeszcze nigdy nie była widziana. Wyłącznie w pakiecie Power Pack 62 i naprawdę mamy nadzieję, że będziesz się dobrze bawić z tak dopracowanym, eleganckim jedzeniem!

House_Case_Game

Szczerze mówiąc, historia HOUSE CASE jest farsą. Został on przeznaczony do włączenia na Power Pack 58 już w 1995 roku. W magazynie wydrukowano nawet instrukcje. Ale Future Publishing nie kupiło wystarczającej ilości szpuli, żeby można było ją włączyć (nie, naprawdę), więc została ściągnięta na samym końcu
minuta. Lepiej późno niż wcale, ta upiorna i dobrze zaprojektowana gra SEUCK z niespodzianką jest już dostępna – z nową ścieżką dźwiękową do uruchomienia!

sub2

SUB HUNTER jest, naszym zdaniem, jedną z najlepszych gier C64 ostatnich lat. Został nawet udostępniony na kartridżu! Eksperyment naukowy mający na celu zwiększenie wielkości i liczby ryb w morzu okazał się bardzo zły, a teraz oceany zostały przejęte przez zmutowane ryby. Tak – zmutowana ryba! Więc wynurz się z łodzi podwodnej, wysadź rzeczy skrzelami z wody i uratuj niektórych ludzi, by głośno płakać.

kosmiczny znak

Wreszcie jest głęboko imponująca ARK Maxa Halla . Jest to remake klasycznego Atari 2600, który dostarczył nam dopracowaną wersję i zawiera również trenera ( oznacza to, że możesz oszukiwać i oglądać całą grę, dzieci – Ed ). Rozbijaj kosmiczne stwory i niszcz rzeczy!

Mamy nadzieję, że będziesz się dobrze bawić ze wszystkim. Większość rzeczy jest martwa, ale poniżej znajdziesz pełne instrukcje. I pamiętaj, aby oglądać, jak gry ładują się dla niespodzianki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *