Kategorie
wydawca COMMODORE FORMAT

Power Pack 64

Zestaw zawiera: 5 gier.

… I to (szloch) ostatni! Fajnie, że zaokrągliliśmy do liczby 64, co? Tak czy siak. Wystarczy tego. Oto pobieranie i wszystkie informacje na temat rzeczy, które musisz zagrać tym razem.

wycofać 1

DOBRZE. No to ruszamy! Na taśmie znajduje się PIĘĆ PEŁNYCH GIER ! Po pierwsze, PHASE OUT to pięćdziesiąt poziomów zręcznych puzzli. To naprawdę coś wyjątkowego. Zaprogramowani z troską i dbałością o szczegóły chłopcy przekazali nam nawet oryginalne instrukcje i arkusze kodów do pobrania.

NEH2

Potem jest  NOT EVEN HUMAN (INHUMANE EDITION), szaleńcza gra strategiczna dla dwóch graczy z kosmitami! Zostało to ręcznie wybrane jako kwestia priorytetowa – naprawdę bardzo chcieliśmy tego w ostatecznej wersji Power Pack. Ludzie mogą i produkują unikalne, inteligentne, dobrze wykonane gry dla C64 i jest to klasyczny przykład. Zajmie ci to trochę czasu, ale jak wszystkie najlepsze gry, gdy będziesz w huśtawce, będziesz uzależniony.

TF

Zmieniając takt ponownie, TUTTI FRUTTI 64 to urocza konwersja klasycznego Commodore 16. Tym razem chcieliśmy ponownie zmiksować różnorodność na taśmie i na pewno to działa. W rzeczywistości chcielibyśmy zobaczyć więcej konwersji C16! Podczas gdy zbierasz owoce z sadu, pamiętaj o doskonałym wykonaniu oryginalnej melodii motywu.

assembloidy

ASSEMBLOIDS to kolejna wyjątkowa gra, od której chętnie wchodzimy do Power Pack . To zręcznościowa łamigłówka oparta na odruchach, która widzi, jak przesuwasz kafelki – i z łatwością wyprostowałaby się w ciągu dnia na półkach sklepowych. Ponownie jest po prostu pięknie zaprogramowany i wyprodukowany. Jest to gra, którą wybraliśmy ponownie, ponieważ uważamy, że będziesz w niej godzinami!

wspinaczka 2015

Wreszcie, coś BARDZO nowego dla Ciebie! Zręcznościowa gra Toma Kite’a z lat 80. SCRAMBLE jest niesamowita, a ta wersja V1.12 jest właśnie dla Ciebie! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *