Kategorie
wydawca ENCORE

Buggy Boy

Autor: Dave Thomas

Grafika: Bob Thomas

Muzyka: ?

Rok wydania: 1988

Gatunek: wyścigi

Buggy Boy to gra wyścigowa, ale nie zwykła gra wyścigowa. Istnieje pięć różnych tras, offroad, północ, wschód, zachód, południe. Trasa offroad zapętla się z powrotem na start, pozostałe są długimi seriami z wyraźnym początkiem i końcem. Musisz ukończyć każdą nogę, zanim skończy się czas.

Po drodze możesz zbierać wszelkiego rodzaju bonusy. Kolorowe flagi mają po 30 punktów, zbierz wszystkie kolory w kolejności wskazanej u góry ekranu, aby uzyskać 1000 punktów bonusowych. Dostępnych jest kilka bramek, które dają 100, 250 lub 500 punktów oraz bramka czasu. Przejedź przez bramę czasową, aby ją odebrać, otrzymasz dodatkowe dwie sekundy po ukończeniu etapu. Czasami na drodze będzie piłka nożna, uderz ją, a ona odleci, a ty zdobędziesz 2000 punktów.

Istnieją mosty i tunele, uważaj, aby nie spaść z mostu do wody lub uderzyć w ścianę tunelu. Istnieją również przeszkody, takie jak głazy, kłody i ogrodzenia. Jeśli trafisz ich, będzie to kosztować cenne sekundy wolnego czasu na nogi. Ale jeśli trafisz w kłodę lub mały kamień w sam raz, buggy będzie jeździł na dwóch kołach, aż znów coś trafisz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *