Kategorie
wydawca ENCORE

Storm Warrior

Autor: Chris Coupe

Grafika: Paul Walker

Muzyka: Mark Cooksey

Rok wydania: 1984

Gatunek: zręcznościowa

Grasz jako rycerz w stylu templariuszy, wojownik burzy, przez różne poziomy stylu (lub mini-gry), w tym starcie gladiatorów ze skrzydlatym demonem, atmosferyczną podróż przez ocean na oświetloną błyskawicą wyspę i bitwę przez wilgotne jaskinie.

Poziom 1 – Gra w stylu nietoperza i piłki, w której musisz odbijać błyszczącą kulę tam iz powrotem ze skrzydlatym demonem. Błyskawica uderzy w kulę, jeśli uderzy w ziemię. Jeśli odbijesz go od demona, przejdziesz do następnego poziomu.

Poziom 2 – Poziom stylu beat’em. Musisz pokonać barbarzyńcę w walce na miecze. Można je zabić tylko poprzez uderzenie pod pachą, gdy jest uniesiona, aby dźgnąć w dół.

Poziom 3 – Latasz w kierunku Wyspy Przeznaczenia przez burzę w nocy, gdy błyskawica miga. Storm Birds zaatakują cię z góry podczas podróży.

Poziom 4 – Schodzisz szybem przez skałę, unikając nietoperzy, demonów i spadających skał.

Poziom 5 – największy poziom. Musisz przetrwać katakumby na poziomie platformy. Wewnątrz spotkasz Przedsionek, Otchłań Przeznaczenia, Fontanny, Tunel Śmierci, Most Nadziei i Komnatę Jeopardy. W końcu dotrzesz do Komnaty Zła, gdzie musisz użyć swojej lekkiej lancy, aby obrócić się do dokładnej pozycji, aby zniszczyć Świętą Czaszkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *