Kategorie
wydawca EPYX COMPUTER SOFTWARE

Summer Games II

Autor: Chuck Sommerville, Kevin Norman, Larry Clague, Jon Leupp, Michael Kosaka, Scott Nelson

Grafika: ?

Muzyka: Randy Glover , Larry Clague

Rok wydania: 1985

Gatunek: zręcznościowa

W tej grze występuje osiem konkurencji olimpijskich, w których można grać jednocześnie. Nie ma czystego sprintu, a jedynie wiosłowanie i jazda na rowerze można traktować jako zwykłe poruszanie joystickiem. Potrójny skok polega na naciśnięciu w prawo, aby rozpocząć skok (przed dotarciem do białej linii), ponownie w prawo na krok podczas lądowania, w lewo podczas lądowania na skok, a następnie w górę, aby popchnąć cię przez piasek. Skaczę wysoko, po wybraniu wysokości, którą według ciebie możesz wyczyścić, używasz w górę i w dół, aby kontrolować prędkość, strzelać do skoku, a następnie do przodu, aby popchnąć cię za poprzeczkę.
Aby oszczep nawet przytrzymać ogień, aby zwiększyć prędkość, i pchnij w lewo, aby rzucić oszczep, trzymając go w lewo przed zwolnieniem, aby zmienić kąt. W zawodach jeździeckich musisz użyć do zwiększenia prędkości i strzelać lub prawo skakać, gdy jest to właściwe, aby usunąć zagrożenia – zbyt wiele błędów spowoduje dyskwalifikację.
Szermierka polega na poruszaniu folią za pomocą joysticka, zawsze pozostając o krok przed przeciwnikiem i wycofując się w razie potrzeby. Spływ kajakowy obejmuje żeglugę po rzece poprzez kontrolowanie kierunku, upewniając się, że wszystkie bramy przebiegają prawidłowo, nawet gdy wymaga to dokładnego ustawienia. Możesz także załadować wydarzenia z Letnich Igrzysk 1, aby zagrać we wszystkie 16 wydarzeń w sesji maratonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *