Kategorie
wydawca K&Aplus

Fire Breath & Little Knight Artur

Autor: Erik Hooijmeijer – Fire Breath, Pasi Hytonen – Little Knight Artur

Grafika: Erik Hooijmeijer – Fire Breath, Pasi Hytonen – Little Knight Artur

Muzyka: Erik Hooijmeijer – Fire Breath, Pasi Hytonen – Little Knight Artur

Rok wydania: 2018 [1990 – Fire Brath, 1984 – Little Knight Artur]

Gatunek: platformowa

Składanka dwóch platformowych gier wydanych przez Łukasza Bobreckiego.

Fire Breath to gra o robaku oddychającym ogniem o nazwie „Dozo”. Zjadł za dużo papryczek chilli i wskoczył do studni, żeby ostudzić język, i teraz musi znów znaleźć się nad ziemią.

Dozo nie umie pływać, więc musi unikać wody, a pod ziemią jest coraz więcej dziwnych stworzeń, które są śmiertelnie niebezpieczne w dotyku. Na szczęście ma swój ognisty oddech i leżą wokół niego różne ulepszenia. Aby przejść do następnego poziomu, wszystkie stworzenia muszą zostać wyeliminowane.

Czy potrafisz poprowadzić Dozo z powrotem na powierzchnię?

Little Knight Arthur – z pewnością nie raz słyszałeś opowieści o królu Arturze. Ta gra, opowiada o jego mniejszym imienniku, który musi pokonać sporo przeszkód na swojej drodze, na końcu które czeka ziejący ogniem smok. Nie dajcie się zwieść komiksowej grafice! Poziom trudności został ustawiony wysoko, jednak nic nie jest w stanie powstrzymać graczy trenujących z joystickiem od lat 80’tych ubiegłego wieku. Dla każdego, komu uda się pokonać smoka oraz udokumentować swój triumf, autor gry przewiduje miejsce przy okrągłym stole… to znaczy przyjęcie w poczet rycerzy, wraz z ogłoszeniem na swojej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *