Kategorie
wydawca KOMODA & AMIGA PLUS

Vortex Crystals

Autor: Richard Bayliss

Grafika: Alf Yngve, Richard Bayliss

Muzyka: Richard Bayliss

Rok wydania: 2019

Gatunek: zręcznościowa

To jest przyszłość. Naukowcy odkryli formę kryształów energii na planecie Vektor. Kryształy te mogą chronić świat przed inwazją kosmitów. Kryształy Vektor zostały zebrane i bezpiecznie przetransportowane na Ziemię.

Ale jeden z naukowców na pokładzie statku transportowego został nieoczekiwanie ugryziony przez kosmitę – a on sam zmutował się w humanoidalnego kosmitę.

Na Ziemi zbudowano ogromny kompleks 16 pięter do przechowywania kryształów. Byli chronieni przez siły bezpieczeństwa. Później nad kompleksem Vortex pojawił się obcy statek-matka, a oblężniczy zielony kosmita przejął system bezpieczeństwa. Obcy następnie wysłali się do każdej komnaty, aby strzec kryształów … Aby inwazja mogła mieć miejsce.

Premier, Ed Master, wezwał cię do pomocy. Zakładasz ochronny czarny garnitur i uzbroisz się w potężny laser. Chwytasz kartę machnięcia i wchodzisz do budynku. Zdajesz sobie sprawę, że budynek nie był taki, jak był wcześniej – biorąc pod uwagę, że jest teraz zarażony kosmitami. Uruchom szczęśliwy, jesteś szczęśliwy dla działania i wreszcie masz apetyt na zniszczenie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *